Cyklozaměstnavatelé v Česku 2020

Unikátní průzkum Cyklozaměstnavatelé 2020 ukázal přípravenost firem v ČR na dopravu zaměstnanců do práce na jízdním kole

31. srpna 2020
CykloHub přináší do Česka servisní stojany ibombo

CykloHub je prvním dodavatelem servisních stojanů v Česku, které můžeme doporučit. Každý certifikovaný cyklozaměstnavatel na ně získává slevu 10 %.

22. října 2019
Stojany na kola – definitivní průvodce pro firmy výběrem kvalitních stojanů

Ze stojanů pro kola se může stát pro firmy a jejich zaměstnance past. V tomto průvodci naleznete, v čem spočívá problematika mnoha stojanů, jak vybrat kvalitní stojan a přehled vybraných řešení a dodavatelů.

27. února 2019
Servisní stojan - malá položka pro rozpočet, velký užitek pro zaměstnance

Povolená sedlovka, defekt či jiná nesnáz? Když v práci budete mít servisní stojan, život bude hned snažší a na kole odjedete i zpět domů.

25. září 2018
Museli zdvojnásobit kapacitu kolárny na 160 kol. Thermo Fisher Scientific v Brně ví, jak podpořit své zaměstnance.

Firma dlouhodobě roste a s ní i potřeba zaměstnanců dojíždějící do práce na kole. Pojďte nahlédnout do cyklosvěta uvnitř TFS.

31. května 2018
Řízení parkování automobilů

Jak efektivně a spravedlivě spravovat parkovací místa pro automobily, které máte na pracovišti k dispozici? Inspirujte se možnými způsoby managementu parkování.

13. dubna 2018
Chcete mít ve svém městě nové sídlo Amazonu? Ukažte cyklopruhy, vzkazuje Amazon.

Amazon hledá další město, které by se stalo jeho domovem, ale nehodlá se vzdát jedné vychytávky, na kterou si společnost zvykla v Seattlu – cyklopruhů.

27. února 2018
Jak na úspěšnou firemní cyklokulturu? Y Soft nabízí odpověď

Bezpečné parkování pro kolo, půjčení solidního zámku anebo také ručník do sprchy. Těmito a dalšími vychytávkami podporuje brněnská firma Y Soft své zaměstnance v dojíždění do práce na kole. Pojďte s námi nakouknout do zákulisí cyklozaměstnavatele roku 2013 v Brně.

27. února 2018
Luxusní zázemí pro zaměstnance - příběh ze Sydney

Italský mramor, stojany na kola, sprchy a další vychytávky za zhruba 180 milionů Kč pro zaměstnance dojíždějící do práce na kole nabízí kancelářská budova v australském Sydney. I tak lze motivovat zaměstnance, aby do práce jezdili na kole.

27. února 2018
Jitka Jirků

manažerka projektu