Vyzkoušejte, jak na tom jste


Níže najdete zjednodušený dotazník mapující, jaké podmínky mají vaši zaměstnanci pro dojíždění do práce na kole. Po vyplnění a odeslání dotazníku vás budeme informovat o tom, na přibližně jakou úroveň (zlatou, stříbrnou, bronzovou) vaše pracoviště dosahuje. Vyplnění dotazníku je nezávazné.
Podporujete účast svých zaměstnanců v květnové výzvě Do práce na kole? Může se jednat o úhradu startovného, propagaci výzvy na pracovišti, využití rozšíření o vnitrofiremní soutěž či jiný způsob podpory.

 
Odměňujete zaměsntance dojíždějící na kole drobnými dárky? Může se jednat o drobnosti na kolo, společnou cyklosnídani, slevový poukaz aj.

 
Pořádáte ve firmě společný výlet na kole? Může se jednat o krátkou vyjížďku po práci i delší výlety.

 
Informujete pravidelně zaměstnance o cyklodopravě vyhrazeným komunikačním kanálem? Může se jednat o pravidelný newsletter, sekci intranetu, channel na slacku, fyzickou nástěnku aj.

 
Máte k dispozici firemní sadu cyklonářadí nebo samoobslužný servnisní stojan vybavený nářadím?

 
Mají zaměstnanci k dispozici bezpečnostní stojany na kola (typicky tvaru obráceného U), ke kterému je možné zamknout ZÁROVEŇ rám i jedno z kol?

 
Je parkování pro kola přístupné pouze skrze zaměstnanecký čip/batch/klíč? Může se jednat o kolárnu nebo i chráněný vstup do areálu firmy.

 
Je parkování chráněno ve vlastním fyzickém prostoru, například v kolárně, kleci, boxu apod.?

 
Jsou parkovací místa pro kola v bezprostřední blízkosti vchodu do firmy nebo blíže, než parkovací místa pro automobily?

 
Mají návštěvníci vaší firmy k dispozici bezprostředně přístupné stání pro kola či jasně dostupnou informaci, kde si mohou kolo uložit?

 
Je stání pro kola zastřešené? Může se jednat o přístřešek nebo umístění stání uvnitř budovy.

 
Je stání pro kola osvětlěné?

 
Je stání pro kola bezbariérově přístupné? Pro dosažení stojanů není potřeba překonávat žádnou výškovou překážku či jinou zábranu (např. závoru indukcí reagující pouze na auta).

 
Máte k dispozici šatny pro převlečení, kde si můžete uschovat oblečení?

 
Máte k dispozici sprchy?

 
Vaše údaje:
Vaši emaliovou adresu využijeme pouze pro zaslání informací o Certifikaci cyklozaměstnavatel. Email budeme chránit, nebude předán žádné třetí osobě a nebude využit pro žádné jiné účely.
Jitka Jirků

manažerka projektu